باز و نصب پرده

باز و نصب پرده باز و نصب پرده

پرده نقش بسیار مهمی در روشنایی خانه و همچنین زیبایی آن دارد. برای شستشوی پرده اقدام به باز و نصب پرده می‌شود. بااین‌حال تمیزی پرده یکی از مهم‌ترین عوامل زیبایی در ظاهر خانه محسوب می گردد. گاهی اوقات ممکن است رنگ پرده یا نوع جنس آن لکه و کثیفی روی پرده را نشان ندهد. اما این قضیه دلیلی بر تمیز کردن پرده نمی‌باشد. اگر پرده را تمیز نکنید ممکن است بعد از مدتی گرد و غبار را به خود جذب کند. همچنین باعث بیماری‌های تنفسی می گردد. در صورت تمیز نکردن پرده ممکن است آسیب جدی به پارچه آن و درنهایت پارگی اتفاق بیافتند. خانم‌ها این قضیه را بیشتر درک می‌کنند که باز و نصب کردن پرده از شستن آن کار سخت‌تری می‌باشد. به‌همین‌علت عده‌ای این کار را به دست متخصصین میسپارند. باز و نصب کرده پرده یکی از خدمات خشکشویی آنلاین الماس لاندری است که به دست کارشناسان ماهر ما انجام می شود. 

سفارش آنلاین خشکشویی الماس لاندری

خدمات باز و نصب پرده در الماس الندری

مراحل خشکشویی در الماس الندری به این صورت می‌باشد که ابتدا کارشناسان الماس الندری نوع پرده را شناسایی می‌کنند. سپس برای تمییز کردن لکه شما را راهنمایی می‌نمایند. درصورتی‌که بخواهید الماس الندری می‌تواند پرده  شما را برایتان باز، و بعد از شستشو دوباره نصب کند. در الماس الندری برای شستشوی پرده از مواد شوینده و دمای آب مناسب استفاده می‌شود. بعد از شستشوی پرده، اتوکشی و بسته‌بندی می‌گردد. درنهایت پرده اتو شده و تمیز را به محل شما باز می‌گرداند. اگر بخواهید آن را برای شما دوباره نصب می‌کنند. باید در نظر داشته باشید که برای شستشوی پرده باید به جنس آن بسیار دقت کنید. در نظر داشته باشید بعضی از پارچه‌های پرده را نباید اتو زد. برای از بین بردن لکه پرده‌ها باید با توجه به جنس آن از مواد شوینده مناسب استفاده کرد. در الماس الندری با توجه به این فاکتورها، اقدامات لازم را برای از بین بردن لکه‌های پرده شما انجام می‌دهد.

قیمت باز و نصب پرده

هزینه باز و نصب پرده‌ها به جنس و مدل آن بستگی دارد. یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در هزینه پرده ابعاد پنجره می‌باشد. ارتباط مستقیم بین ابعاد در و پنجره‌ای که روی آن پرده نصب می‌کنید با هزینه آن دارد. به این صورت که هر چقدر این ابعاد بزرگ‌تر باشد هزینه بیشتری باید پرداخت کنید. بیشترین هزینه در باز و نصب پرده مربوط به دستمزد نصاب می‌باشد. پرده‌هایی که دارای شید هستند هزینه‌های بیشتری دارند. زیرا این کار نیاز به انرژی و مهارت زیادی دارد.  دستمزد نصاب را با توجه به مدل پرده، هزینه ایاب‌وذهاب و همچنین تعداد نصابی که روی پرده شما کار می‌کنند بستگی دارد. نصب صحیح پرده یکی از عوامل مهم در زیبایی آن و همچنین ظرافت خاص آن پرده دارد به این صورت که اگر نصب پرده با دقت انجام نگردد ممکن است زاویه سازی منزل شما را دچار مشکل کند. اگر در نصب پرده دقت لازم نشود ممکن است در ظاهر کج به‌نظر برسد. ازآنجایی‌که پرده بسیار چشمگیر است ممکن است این عامل سبب زشت شدن ظاهر خانه شما گردد. امروز پرده مدل زبرا یکی از پرطرفدارترین مدل‌های پرده می‌باشد. 

 خدمات آنلاین باز و نصب پرده 

با توجه به حساس بودن نصب پرده، بسیاری از افراد اقدام به گرفتن نصاب برای نصب پرده منزل خود می‌ کنند. خدمات آنلاین باز و  نصب پرده در ایران بسیار رواج یافته‌است. به این صورت که این خدمات با استفاده از تماس تلفنی و یا در سایت‌های معتبر می‌توانید نصاب موردنظر خود را پیدا کنید. سپس عملیات مربوط به باز و نصب پرده را به آن‌ها بسپارید.  خدمات آنلاین باز و نصب پرده این امکان را به شما می‌دهد که هزینه نصاب‌ها را با همدیگر مقایسه کنید. همچنین با توجه به نظر کاربران دیگر می‌توانید بهترین نصاب را انتخاب نمایید. درواقع این خدمات آنلاین به شما این امکان را می‌دهند که نزدیک‌ترین و بهترین نصاب را برای خود در نظر بگیرید. یکی دیگر از خدمات آنلاین دریافت مشاوره از خشکشویی های معتبر می‌باشد. شما برای تمیز کردن لکه‌های کوچک نیازی به حمل‌ونقل پرده خود ندارید. با استفاده از دریافت مشاوره از خشکشویی های آنلاین می‌توانید لکه‌های موجود روی پرده را به‌راحتی از بین ببرید. 

باز و نصب پرده در تهران 

خوشبختانه در تهران خدمات آنلاین برای باز و نصب پرده زیادی وجود دارد. یکی از بهترین خشکشویی های آنلاین الماس الندری می‌باشد. شما می‌توانید در هر نقطه ‌ای از تهران که هستید، با استفاده از خدمات آنلاین الماس الندری خدمات ویژه مربوط به باز و نصب پرده، خشکشویی پرده و همچنین از بین بردن لکه پرده‌ها اقدام کنید. این خدمات در هزینه‌ها و همچنین وقت شما صرفه‌جویی لازم را می‌کنند. شما می‌توانید با خیال آسوده خدمات مربوط به شستشو و خشکشویی پرده منزل خود را به الماس الندری بسپارید. در نهایت با استفاده از نصاب‌های حرفه‌ای پرده اتو کشیده را می‌توانند برای شما دوباره نصب کنند. در تهران خدمات باز و نصب پرده به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌گردد. به این صورت که هنگامی‌که شما از سر کار برگشته‌اید نیز می‌توانید از الماس الندری خدمات خود را دریافت نمایید. با توجه به اهمیت موضوع زمان در تهران، بسیاری از افراد به این خدمات آنلاین روی آورده‌اند. اما باید در نظر داشته باشید که باید از خدمات شرکت‌هایی استفاده کنید که کارایی آن‌ها قبلاً توسط افراد دیگر ثابت شده باشد. 

چرا الماس الندری باید باز و نصب پرده‌های ما را انجام دهد؟

الماس الندری دارای کادری مجرب و نیروهای باحوصله و همچنین با شخصیت می‌باشند. در این شرکت افرادی مشغول به کار هستند که از مهارت بالایی برخوردار هستند و مشکلات شما را به‌سرعت رفع می‌کنند. یکی دیگر از دلایل انتخاب الماس الندری امنیت خاطر کاربران و مشتری‌ها می‌باشد. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با خیال راحت نصاب‌ها را به منزل خود وارد کنید و شما مشکلات ناشی از افراد ناشناس را نداشته باشید. الماس الندری تضمین می‌کند که همه نیروهای آن دارای مهارت کافی و همچنین امنیت خاطر برای شما مشتری‌های عزیز را فراهم می کند. یکی دیگر از دلایل انتخاب الماس الندری محاسبه هزینه‌ها و دستمزدها می‌باشد. الماس الندری تلاش می کند تا قیمت و دستمزد خود را تا حد امکان متعادل و رقابتی کند و بتواند رضایت مشتری را جلب کند. 

نحوه باز و نصب انواع پرده 

برای باز و نصب انواع پرده شما نیاز به یک متر دارید. با استفاده از متر می‌توانید عرض میله پرده را از اطراف پنجره به‌صورت دقیق اندازه‌گیری کنید. سپس فاصله میل پرده از قاب پنجره را مشخص کنید. این فاصله باید برابر باشد. نصب پایه میل پرده به دو صورت سقفی و دیواری انجام می‌گردد. با توجه به مدل پرده می‌توانید هر کدام از این روش‌ها را اختیار کنید. ابتدا با استفاده از متر و یک مداد می‌توانید محل قرارگیری میل پرده را علامت بزنید. سپس با استفاده از پیچ و رول‌پلاک می‌توانید اقدام به نصب میل پرده کنید. 

نحوه باز و نصب پرده دیواری

به این صورت می‌باشد که شما محل قرارگیری میل پرده را روی دیوار مشخص می‌کنید. سپس اقدام به نصب میل پرده و بعد از آن پرده روی دیوار می‌نمایید.

نحوه باز و نصب پرده سقفی

نیز به این صورت است که شما میل پرده را روی سقف نصب می‌کنید. در نظر داشته باشید که برای باز و نصب پرده سقفی باید به اندازه پرده دقت نمایید. فاصله سقف تا قاب پنجره ممکن است اندازه پرده را در پایین دچار مشکل کند. 

نحوه باز و نصب پرده زبرا

نیز بر پایه آن بستگی دارد. اگر پرده زبرا را می‌خواهید روی سقف نصب کنید بهتر است از پایه سقفی برای این کار استفاده کنید. با استفاده از یک متر محل دقیق نصب پایه‌ها را روی سقف علامت بزنید. برای نصب پرده زبرا بهتر است از طرفین قاب پنجره ده الی پانزده سانتی‌متر فاصله داشته باشد. به این صورت که اطراف پنجره را باید با استفاده از پرده زبرا کاملاً بپوشانید. نظر داشته باشید که چپ‌و راست پرده زبرا باید با یک اندازه پنجره را پوشش دهد. 

نحوه باز و نصب پرده کرکره‌ای

به یک صورت انجام می‌گردد. با استفاده از پایه سقفی می‌توانید پرده کرکره‌ای را نصب کنید. ازآنجایی‌که پرده‌های کرکره‌ای باید به‌صورت آویزان نصب‌شده باشند باید از پایه سقفی استفاده گردد. به این صورت که ابتدا پایه سقفی را نصب کرده سپس ریل پرده کرکره‌ای را روی آن نصب می نمایند.

ثبت سفارش تلفن تماس ۰۲۱۴۴۶۶۸۸۳۵ پشتیبانی آنلاین